O sprzątaniu mieszkania po remoncie najlepiej pomyśl jeszcze zanim go wykonasz

Aby móc cieszyć się korzystaniem z pięknego, odnowionego wnętrza, trzeba niestety zmagać się z różnymi uciążliwościami towarzyszącymi jego remontowaniu – od hałasu, poprzez koszty, aż po brud. Ich skala zależy oczywiście od ilości i rodzaju wykonywanych prac, ale także od tego, na ile uda nam się zapanować na roznoszeniem się niemożliwych do uniknięcia zanieczyszczeń, a także od skuteczności sprzątania. W tym zakresie oferujemy swoje błyskawiczne usługi.

Brudu uniknąć nie sposób

Im bardziej zaawansowane prace będziemy wykonywać, tym bardziej dotkliwy będzie towarzyszący im problem zanieczyszczeń. Wszelkiego rodzaju wiercenie, cięcie płytek i innych elementów na wymiar, przygotowywanie zapraw czy klejów, przebudowy ścian inne prace powodują powstawanie przede wszystkim dużej ilości pyłu, jaki w krótkim czasie znajdować się będzie dosłownie wszędzie. Warto więc, na ile jest to oczywiście możliwe, postarać się o odizolowanie za pomocą np. foliowych kurtyn czy tak prozaicznych elementów jak wycieraczka, tych przestrzeni, z których, mimo toczącego się obok remontu, chcemy normalnie korzystać. Jeśli będziemy odnawiali powłoki malarskie, trzeba się liczyć także pozostawionymi tu i ówdzie śladami farby. Zostać możemy także z resztkami gruzu, płytek i wieloma innymi odpadkami. Jeżeli prace wykonuje na nasze zlecenie zewnętrzna ekipa, nie zawsze można liczyć na to, że przyłożą się należycie do wysprzątania poddawanych remontowi przestrzeni, a cóż dopiero mówić o tych z nimi sąsiadujących. Tak czy inaczej więc, z zadaniem przygotowania odnowionych pomieszczeń do ponownego użytkowania pozostaniemy sami. Chyba, że sięgniemy po fachową pomoc, taka jak oferowana przez All-Clean.

Ciesz się znakomitym rezultatem

Mogłoby się wydawać, że nie ma nic mniej skomplikowanego, niż sprzątanie – trzeba po prostu zabrać się do pracy. Tymczasem, jeśli np. usuwając ślady farby zapomnimy o odpowiednim dobraniu rozpuszczalnika, razem z nią może on zniszczyć także powierzchnię, na której się znajdowała. Ostrożność należy zachować także wobec powłok malarskich, które, co prawda już wyschły, ale jeszcze nie osiągnęły swojej docelowej trwałości. Ileż pracy będzie zaś wymagała walka z tym wszechobecnym pyłem i innymi drobnymi resztkami, jeśli do dyspozycji będzie wyłącznie mały, domowy odkurzacz? Usuwanie wszelkiego rodzaju zanieczyszczeń na mokro w nieodpowiedni sposób może zaś doprowadzić do tego, że będziemy się tylko zmagali ich rozcieraniem, nierzadko także grożącym uszkodzeniami.

Bogate doświadczenie naszych fachowo przeszkolonych i dysponujących odpowiednim wyposażeniem pracowników sprawia, że każdą taką usługę wykonujemy w sposób wzorowy i sprawny, dzięki czemu nasi Klienci mogą w krótkim czasie cieszyć się użytkowaniem gotowych już do tego wnętrz. Jakość naszych usług powoduje, że nie narzekamy na brak zajęcia, co pozwala nam inwestować w doskonały sprzęt i stale podnosić swoje kwalifikacje. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *