menu

Sprzątanie biur

Usługi sprzątania biur na terenie Warszawy

Chyba każdy z nas zetknął się kiedyś z ze starszą kobieciną w niebieskim fartuchu, trzymającą w ręce wysłużonego mopa i wiadro. Ta przemierzająca opuszczone korytarze postać, dla niektórych stanowi nieodłączny element biura. Na szczęście czasy się zmieniają, a sprzątanie biur weszło na zupełnie nowy poziom. Dziś ważne są takie kwestie, jak wizerunek, profesjonalizm i zastosowanie nowych technologii.

Pełen profesjonalizm

Nie da się ukryć, że Warszawa może się pochwalić ogromną powierzchnią biurową i rynkiem, który rozwija się w zastraszająco szybkim tempie. Pracownicy biurowi spędzają znaczną część dnia za komputerem, a jakość ich pracy w dużej mierze zależy od warunków, w jakich przebywają. Nasza firma All-Clean oferuje Państwu sprzątanie biur, mające na celu zapewnienie pracownikom przyjaznego środowiska pracy. Już od wielu lat świadczymy usługi sprzątania biur w Warszawie, stosując najnowsze rozwiązania, gwarantujące porządki na najwyższym poziomie. Nasza godna zaufania kadra z zaangażowaniem wypełnia swoje obowiązki, a także zachowuje pełną dyskrecję. Nie muszą się Państwo obawiać, że z biura zaczną ginąć przedmioty, a na jaw wyjdą tajemnice służbowe.

Sprzątanie biur to dla nas czysta przyjemność

Kompleksowe sprzątanie biur wykonywane przez naszą firmę All-Clean, to indywidualnie ustalony zakres usług, dopasowany do danej przestrzeni roboczej. Możemy zagwarantować, że przy czyszczeniu używamy najlepszych dostępnych na rynku preparatów i maszyn. Niedomyta podłoga lub zapach taniego, cytrynowego płynu? Nie u nas! Sprowadzamy przyjazne środowisku środki czyszczące od najlepszych producentów. Dzięki temu sprzątanie powierzchni biurowych jest w pełni bezpieczne zarówno dla osób przebywających w czyszczonym pomieszczeniu, jak i dla środowiska. Pracujemy z użyciem innowacyjnego sprzętu, który pomaga nam zaprowadzić porządek w nawet najbardziej zabrudzonych gabinetach i na korytarzach, wymagających gruntownego czyszczenia.

Najważniejsze są potrzeby naszych Klientów

Jako osoby z doświadczeniem zdajemy sobie sprawę z tego, jak wygląda praca we współczesnym biurze – przesiadywanie za biurkiem do późnych godzin wieczornych, zróżnicowany czas pracy, nocne kończenie projektów... tym bardziej, gdy w grę wchodzi Warszawa. Tu konkurencja nigdy nie śpi, dlatego pracownicy biurowi robią wszystko, aby być lepsi od swoich rywali. W firmie All-Clean szanujemy Państwa pracowitość, dlatego usługi sprzątania biur w Warszawie przeprowadzamy o każdej porze dnia i nocy, dokładnie wtedy, kiedy pasuje naszym Klientom. Wiemy, jak ważne we współczesnym biznesie są terminowość i jakość wykonania usług. Sprzątanie pomieszczeń biurowych zlecone profesjonalistom to gwarancja, że biuro będzie lśnić czystością równie jasną, co promieniejący z dumy właściciel obiektu. Jednocześnie przestrzegamy przyzwyczajeń naszych Klientów – nie zmieniamy ustawienia przedmiotów czy dokumentów, a jedynie pomagamy we wprowadzeniu porządku.

Przykładowy zakres czynności

W naszej firmie All-Clean zakres czynności dobieramy indywidualnie do potrzeb Klienta. Planując usługi sprzątania bierzemy pod uwagę przede wszystkim specyfikę wskazanej powierzchni, jej metraż oraz częstotliwość zleconej nam pracy. W oparciu o te kwestie dokonujemy wyceny, dlatego nasz cennik może się różnić przy zamawianiu sprzątania firm różnego typu. Oferujemy:

  • odkurzanie i zamiatanie podłóg, dywanów, wykładzin
  • czyszczenie podłóg na mokro
  • czyszczenie mebli biurowych
  • czyszczenie drzwi, parapetów, barierek, listew przypodłogowych
  • mycie powierzchni szklanych i lustrzanych (drzwi, szafy, ściany)
  • opróżnianie koszy na śmieci
  • mycie i dezynfekcja toalet i innych elementów wyposażenia łazienek
  • uzupełnianie papieru toaletowego i ręczników oraz mydła w płynie
  • mycie okien
  • odkurzanie i sprzątanie wind.

Perfekcja naszego zespołu All-Clean

Gwarantujemy Klientom wysokiej jakości sprzątanie biur w Warszawie, na terenie całego miasta. Wykwalifikowana kadra All-Clean przeprowadza prace porządkowe w obiektach, w których działają przedsiębiorstwa, urzędy oraz instytucje. Szanujemy czas pracy Państwa personelu i pojawiamy się w biurze dopiero wtedy, gdy nasza obecność nikomu nie przeszkadza. Doskonale wiemy, że Warszawa stanowi rynek wymagający i rozbudowany. W związku z tym opanowaliśmy do perfekcji sprzątanie biur, obierając sobie za cel wyprzedzenie konkurencji i zaproszenie Państwa do współpracy.

Współczesna Warszawa docenia All-Clean

W zakresie utrzymania czystości w biurach, nasza firma stawia na sprawdzonych pracowników oraz innowacyjne metody sprzątania. Dzięki temu radzimy sobie z porządkami z dużą sprawnością, co doceniają Klienci z całej Warszawy. Świetna znajomość poszczególnych typów nawierzchni podłogowych oraz materiałów pozwala nam dobierać takie preparaty i akcesoria, dzięki którym wszystko będzie doskonale czyste. Sprzątanie pomieszczeń biurowych w Warszawie musi być przeprowadzane nienagannie, w końcu stolica nie uwzględnia kompromisów. W All-Clean robimy co w naszej mocy, aby sprzątanie biur zawsze kończyło się wyśmienitym efektem.

NAPISZ DO NAS

 

ZAPYTAJ O SZCZEGÓŁY

Firma sprzątająca warszawa

Adres siedziby:

WM Project +

ul. Żeglugi Wiślanej 7/45
03-043 Warszawa

Telefon: +48 512 572 533
+48 660 765 330

kontakt@all-clean.pl