menu

Sprzątanie osiedli mieszkaniowych

Świadczenie usług dla wspólnot mieszkaniowych

 • Sprzątanie klatek schodowych
 • Sprzątanie bloków oraz kamienic
 • Sprzątanie wspólnot mieszkaniowych
 • Odśnieżanie podjazdów, chodników oraz ulic

Zakres prac porządkowych wewnątrz budynku:

 • zamiatanie i mycie klatek schodowych, korytarzy
 • zamiatanie piwnic, suszarni i wózkowni
 • mycie balustrad
 • omiatanie pajęczyn na klatce schodowej
 • mycie bram wejściowych
 • czyszczenie metalowych wycieraczek przed wejściem do klatek schodowych
 • mycie szyb i gablot ogłoszeniowych
 • mycie okien i parapetów na klatkach schodowych, w piwnicach oraz pomieszczeniach ogólnego użytku
 • mycie lamperii, grzejników oraz drzwi do pomieszczeń ogólnodostępnych
 • mycie lamp oświetleniowych na klatkach schodowych, w piwnicach oraz pomieszczeniach ogólnego użytku

Wśród zadań, jakie wykonujemy, sprzątanie osiedli w Warszawie zajmuje ważne miejsce. Są one bowiem terenami, gdzie istnieje wysokie prawdopodobieństwo wystąpienia rozmaitych zabrudzeń, psujących estetyczną prezencję danego obiektu. Chodzenie w zabłoconych butach po klatce schodowej, liczne plamy po wyciekach z worków na śmieci – to wszystko nie tylko psuje wygląd klatek schodowych, ale także sprawia, że nabierają nieprzyjemnego zapachu. All-Clean ma na to jednak znakomity sposób. Nasze świetnie przygotowane ekipy zajmują się sprzątaniem osiedli w Warszawie, co jest realizowane w oparciu o starannie dobierane preparaty oraz narzędzia. Szybkie tempo świadczenia usług jest dla nas bowiem szalenie ważne. Nie chcemy, aby na sprzątanie osiedli w Warszawie ludzie musieli czekać tygodniami.

Kiedy trzeba zamówić sprzątanie osiedli, Warszawa dzwoni do nas

Okna, klatki schodowe, korytarze czy wszelkie części wspólne – łatwo o ich zanieczyszczenie – w końcu przez nie przechodzi wiele osób, a unoszący się brud ostaje również na oknach. Wtedy trzeba podjąć odpowiednie kroki. Sprzątanie osiedli w Warszawie to usługa wymagająca od nas stałej aktywności. Codziennie pojawiają się nowe zlecenia, ponieważ pozytywne głosy odnośnie naszej pracy szybko rozchodzą się po stolicy. To napawa nas dumą i mobilizuje do tego, by każde zadanie wykonywać jeszcze lepiej niż dotychczas. Wszak sprzątanie osiedli w Warszawie to zadanie społecznie ważne i mało kto czuje się zobowiązany do jego wykonywania. Z tego względu nasza firma wychodzi Wam naprzeciw. Sprzątanie osiedli w Warszawie nie musi już wiązać się ze żmudnym dzieleniem obowiązków pomiędzy mieszkańcami. Teraz to my możemy się tym wszystkim zająć.

Zaniedbane obiekty mieszkalne

Wiele budynków mieszkalnych, czy to w Warszawie, czy w innym mieście, jest zaniedbanych. Z jednej strony wynika to z braku konserwacji czy remontu, ale w znacznej mierze jest to wina traktowania części wspólnej jako niczyjej, co w konsekwencji wiąże się z zaniedbaniem. Sprzątanie osiedli w Warszawie pomaga zaprowadzić porządek, który sprawi, że klatka schodowa będzie wyglądała i pachniała niemal jak nowa.

Czystość to dla nas misja

Lubimy porządek, tak samo jak nasi Klienci. Stąd wychodzimy z założenia, że każdy na niego zasługuje. Wynika z tego atrakcyjny cennik naszych usług. Sprzątanie osiedli w Warszawie naturalnie nie stanowi w tym względzie wyjątku. Każdy budynek mieszkalny, w jakim się pojawiamy, bardzo szybko odzyskuje znakomity, czysty wygląd. Gorąco polecamy wszystkie usługi firmy All-Clean, albowiem koncentrują się one na tym, by Klienci byli zadowoleni. Powierzając nam sprzątanie osiedli Warszawa zapewnia sobie idealny porządek.

NAPISZ DO NAS

 

ZAPYTAJ O SZCZEGÓŁY

Firma sprzątająca warszawa

Adres siedziby:

WM Project +

ul. Żeglugi Wiślanej 7/45
03-043 Warszawa

Telefon: +48 512 572 533
+48 660 765 330

kontakt@all-clean.pl