menu

Sprzątanie po remoncie

Zamów tanie sprzątanie po remoncie

Każdy z nas wie, jak wygląda mieszkanie czy choćby jedno pomieszczenie zaraz po remoncie. Wszechobecny kurz i pył, plamy po farbie i niezliczone zacieki na meblach skutecznie zniechęcają do podjęcia jakichkolwiek kroków związanych ze sprzątaniem. Zmywanie zabrudzonych powierzchni wymaga bowiem specjalistycznych środków czystości, a także dużego wysiłku, który trzeba włożyć w doprowadzenie lokalu do idealnego stanu. Nasza firma All-Clean wykona dla Państwa sprzątanie poremontowe w konkurencyjnej cenie. Jeśli przeprowadzacie remont w Warszawie, możemy pomóc w profesjonalnym doczyszczeniu powierzchni, zabrudzonych podczas prac remontowych.

Jak przeprowadzamy sprzątanie poremontowe?

Wysłana na miejsce ekipa All-Clean natychmiast przystępuje do działania. Praca w warunkach poremontowych jest specyficzna, ale my doskonale wiemy, co i jak zrobić, by Klient nie miał żadnych zastrzeżeń. Sprzątanie po remoncie w Warszawie zalicza się do tych usług, które wiążą się z koniecznością usunięcia dużej ilości kurzu i pyłu. Pomagają nam w tym specjalne odkurzacze oraz środki o wysokiej absorpcji tego rodzaju zanieczyszczeń. Tym samym jesteśmy w stanie błyskawicznie przeprowadzić sprzątanie po remontach, udostępniając Państwu perfekcyjnie wysprzątane, pachnące świeżością pomieszczenie.

Wykonujemy:

  • odkurzanie ścian, sufitów, podłóg oraz mebli
  • oczyszczanie pozostałości po zaprawach, farbach i lakierach
  • czyszczenie płytek ściennych i podłogowych po fugowaniu
  • mycie podłóg oraz innych powierzchni
  • mycie okien i czyszczenie balkonów.

Sprzątanie po remoncie w Warszawie zalicza się do najbardziej cenionych usług w asortymencie naszej firmy All-Clean. Trudno się dziwić. Codziennie zarówno osoby prywatne, jak też przedsiębiorstwa oraz instytucje prowadzą działania, zmierzające do zmiany wyglądu pomieszczeń, co zwiększa zapotrzebowanie na usługę, jaką jest sprzątanie po remoncie. Warszawa to nowoczesne miasto, w którym nie ma miejsca na zwlekanie z czymkolwiek. Dlatego zamawiając u nas sprzątanie po remoncie, otrzymają Państwo natychmiastową pomoc specjalistów od prac porządkowych. Oferujemy atrakcyjny cennik! Warto o tym pamiętać, bo korzystając z pomocy załogi All-Clean, nie trzeba się męczyć sprzątaniem uciążliwych zabrudzeń. Sprzątanie poremontowe jest naszą specjalnością.

Z pomocą All-Clean sprzątanie po remontach w Warszawie to pestka

Już wiele osób prywatnych oraz firm doceniło sprzątanie poremontowe, wykonane przez ekspertów od nowoczesnych metod czyszczenia All-Clean. Nawet najbardziej uciążliwy remont, wiążący się z dużym zanieczyszczeniem obiektu, nie sprawia nam kłopotów. Dla nas sprzątanie po remoncie w Warszawie to kolejne wyzwanie, wpisujące się w misję naszego przedsiębiorstwa. Jest nią oferowanie najwyższej jakości usług, zapewniających Klientom porządek i wysoki komfort funkcjonowania w pomieszczeniach.

Chcemy, żeby szybko mogli się Państwo cieszyć przeprowadzonym remontem, nie martwiąc się o to, czym i jak zasłonić zabrudzenia trudne do usunięcia. Jesteśmy przekonani, że każdy Klient firmy sprzątającej All-Clean z Warszawy, decydujący się na naszą usługę, będzie zadowolony z efektów. Mamy na swoim koncie wiele realizacji poremontowych, przy okazji których mierzyliśmy się z bardzo poważnymi zabrudzeniami pomieszczeń o różnej wielkości. Zawsze jednak udawało się nam przeprowadzić nienaganne sprzątanie po remoncie, oddając w ręce Klientów lokale lśniące czystością.

NAPISZ DO NAS

 

ZAPYTAJ O SZCZEGÓŁY

Firma sprzątająca warszawa

Adres siedziby:

WM Project +

ul. Żeglugi Wiślanej 7/45
03-043 Warszawa

Telefon: +48 512 572 533
+48 660 765 330

kontakt@all-clean.pl