Sprzątanie biur

Usługi sprzątania biur na terenie Warszawy

Czy to Warszawa czy Szczecin, chyba każdy z nas zetknął się kiedyś z ze starszą (najczęściej) kobieciną w niebieskim fartuchu, z nieodłącznym wiadrem i mopem. Ta przemierzające opuszczone korytarze postać dla niektórych na trwałe zrosła się z wizerunkiem biura – zwłaszcza że podkreślają go również filmy.

Pełen profesjonalizm

Jednak czasy zaczęły się zmieniać - coraz ważniejsze stały się takie kwestie jak wizerunek, profesjonalizm czy używanie nowych technologii. Skoro swoich pracowników wysyłasz na kursy PR, dajesz im służbowe tablety i wymagasz nienagannego ubioru... czemu w podobny sposób nie pomyślisz o takiej sprawie, jak sprzątanie biur? W końcu to w nich spędza się znaczną część dnia, więc otoczenie powinno być przyjazne pracownikowi. Z tego względu ważne jest również sprzątanie biur. Warszawa to miasto, w której znajduje się siedziba firmy All-Clean i w którym świadczymy nasze usługi. Podchodzimy do nich rzetelnie, dlatego sprzątanie biur w Warszawie przez firmę All-Clean to przede wszystkim najnowsze rozwiązania i profesjonalizm naszych pracowników. Swoje obowiązki wypełniają dokładnie, a także zachowują pełną dyskrecję. Nie musisz więc obawiać się o to, że wyjdą na jaw jakieś tajemnice służbowe.

Sprzątanie biur w Warszawie

Sprzątanie biur - wykonywane przez firmę All-Clean Warszawa - to kompleksowy zakres usług dla przestrzeni roboczej Twojej firmy. Możemy zagwarantować, że przy czyszczeniu używamy najlepszych dostępnych na rynku środków i narzędzi - nie musisz już się obawiać, że nad ranem Twoje biuro pachnieć będzie tanim cytrynowym płynem do podłóg lub podłoga będzie niedomyta. Dbamy o to, aby używane przez nas preparaty były przyjazne osobom przebywającym w pomieszczeniu, jak i środowisku.

Na potrzeby Klienta

Jako osoby z doświadczeniem i wiedzą, zdajemy sobie też sprawę, jak wygląda praca we współczesnym biurze - godziny pracy mogą być różne, często trzeba zostać do późnych godzin wieczornych, aby dokończyć projekt, dlatego sprzątanie biur w rejonie Warszawa i okolice odbywa się o ustalanej z Klientem porze. Tak samo wszystkie detale i indywidualne wymagania również pozostają do dyspozycji Klienta - wykonując naszą pracę, zdajemy sobie sprawę, jak ważne we współczesnym biznesie są terminowość i jakość wykonania. Sprzątanie biur Warszawa ­All-Clean to gwarancja, że biuro będzie lśnić czystością równie jasną, co promieniejący z dumy właściciel. Jednocześnie przestrzegamy przyzwyczajeń naszych Klientów – nie zmieniamy ustawienia przedmiotów czy dokumentów, a jedynie pomagamy we wprowadzeniu porządku.

Przykładowy zakres czynności:

 • odkurzanie i zamiatanie podłóg, dywanów, wykładzin
 • czyszczenie podłóg na mokro
 • czyszczenie mebli biurowych
 • czyszczenie drzwi, parapetów, barierek, listew przypodłogowych
 • mycie powierzchni szklanych i lustrzanych (drzwi, szafy, ściany)
 • opróżnianie koszy na śmieci
 • mycie i dezynfekcja toalet i innych elementów wyposażenia łazienek
 • uzupełnianie papieru toaletowego i ręczników oraz mydła w płynie
 • mycie okien
 • odkurzanie i sprzątanie wind
 • Zakres czynności dobierany indywidualnie do potrzeb Klienta, biorąc pod uwagę:

  • specyfikę powierzchni
  • metraż powierzchni
  • częstotliwości pracy

  Perfekcja zespołu All-Clean

  Gwarantujemy Klientom sprzątanie biur w Warszawie na terenie całego miasta. Realizujemy wszystkie prace na terenie obiektów, w których działają przedsiębiorstwa, urzędy oraz instytucje. Szanujemy czas i warunki pracy personelu, dlatego pojawiamy się wtedy, gdy nasza obecność nikomu nie zakłóca obowiązków. Wiemy, że gdy chodzi o sprzątanie biur, Warszawa stanowi rynek wymagający i rozbudowany. Doskonale jednak radzimy sobie z konkurencją, bo sprzątanie biur w Warszawie opanowaliśmy do perfekcji.

  Gdy niezbędne jest sprzątanie biur, Warszawa docenia All-Clean

  Firma nasza stawia na sprawdzonych pracowników i nowoczesne rozwiązania w zakresie utrzymania czystości. Sprzątanie biur w Warszawie przebiega dzięki temu z dużą sprawnością. Świetna znajomość poszczególnych typów nawierzchni podłogowych oraz materiałów pozwala dobierać takie preparaty i akcesoria, dzięki którym wszystko będzie doskonale czyste. W takiej kwestii jak sprzątanie biur, Warszawa nie może sobie pozwolić na kompromisy, bo od tego zależy jej wizerunek. All-Clean dołoży wszelkich starań, aby sprzątanie biura w Warszawie zawsze kończyło się wyśmienitym efektem.

   

   

NAPISZ DO NAS

 

ZAPYTAJ O SZCZEGÓŁY

Firma sprzątająca warszawa

Adres siedziby:

WM Project +

ul. Żeglugi Wiślanej 7/45
03-043 Warszawa

Telefon: +48 512 572 533
+48 660 765 330

kontakt@all-clean.pl