Sprzątanie biur

Usługi sprzątania biur na terenie Warszawy

Czy Warszawa to czy Szczecin, chyba każdy z nas zetknął się kiedyś z ze starszą (najczęściej) kobieciną w niebieskim fartuchu, z nieodłącznym wiadrem i mopem. Ta przemierzające opuszczone korytarze postać dla niektórych na trwałe zrosła się z wizerunkiem biura.

Jednak czasy zaczęły się zmieniać - coraz ważniejsze stały się takie kwestie jak wizerunek, profesjonalizm czy używanie nowych technologii. Skoro swoich pracowników wysyłasz na kursy PR, dajesz im służbowe tablety i wymagasz nienagannego garnituru... czemu w podobny sposób nie pomyślisz o takiej sprawie, jak sprzątanie biur?

Sprzątanie biur - wykonywane przez firmę All-Clean Warszawa - to kompleksowy zakres usług dla przestrzeni roboczej twoje firmy. Możemy zagwarantować, że przy czyszczeniu używamy najlepszych dostępnych na rynku środków i narzędzi - nie musisz już się obawiać, że nad ranem twoje biuro pachnieć będzie tanim cytrynowym płynem do podłóg.

Jako osoby z doświadczeniem i wiedzą, zdajemy sobie też sprawę, jak wygląda praca we współczesnym biurze - godziny mogą być różne, dlatego sprzątanie biur w rejonie Warszawa i okolice odbywa się o ustalanej z klientem porze. Tak samo wszystkie detale i indywidualne wymagania również pozostają do dyspozycji klienta - wykonując naszą pracę, zdajemy sobie sprawę jak ważne we współczesnym biznesie są terminowość i jakość wykonania. Sprzątanie biur Warszawa ­All-Clean to gwarancja, że biuro będzie lśnić czystością równie jasną, co promieniejący z dumy właściciel.

Przykładowy zakres czynności:

- odkurzanie i zamiatanie podłóg, dywanów, wykładzin

- czyszczenie podłóg na mokro

- czyszczenie mebli biurowych

- czyszczenie drzwi, parapetów, barierek, listew przypodłogowych

- mycie powierzchni szklanych i lustrzanych (drzwi, szafy, sciany)

- opróżnianie koszy na śmieci

- mycie i dezynfekcja toalet i innych elementów wyposażenia łazienek

- uzupełnianie papieru toaletowego i ręczników oraz mydła w płynie
mycie okien

- odkurzanie i sprzątanie wind

 

Zakres czynności dobierany indywidualnie do potrzeb Klienta biorąc pod uwagę:


- specyfikę powierzchni

- metraż powierzchni

- czestotliwości pracy

 

Gwarantujemy Klientom sprzątanie biur w Warszawie na terenie całego miasta. Realizujemy wszystkie prace na terenie obiektów, w których działają przedsiębiorstwa, urzędy oraz instytucje. Szanujemy czas i warunki pracy personelu, dlatego pojawiamy się wtedy, gdy nasza obecność nikomu nie zakłóca obowiązków. Wiemy, że gdy chodzi o sprzątanie biur Warszawa stanowi rynek wymagający i rozbudowany. Doskonale jednak radzimy sobie z konkurencją, bo sprzątanie biur w Warszawie opanowaliśmy do perfekcji.

Gdy niezbędne jest sprzątanie biur Warszawa docenia All-Clean

Firma nasza stawia na sprawdzonych pracowników i nowoczesne rozwiązania w zakresie utrzymania czystości. Sprzątanie biur w Warszawie przebiega dzięki temu z dużą sprawnością. Świetna znajomość poszczególnych typów nawierzchni podłogowych oraz materiałów pozwala dobierać takie preparaty i akcesoria, dzięki którym wszystko będzie doskonale czyste. W takiej kwestii jak sprzątanie biur Warszawa nie może sobie pozwolić na kompromisy, bo od tego zależy jej wizerunek. All-Clean dołoży wszelkich starań, aby sprzątanie biura w Warszawie zawsze kończyło się wyśmienitym efektem.

 

 

NAPISZ DO NAS

 

ZAPYTAJ O SZCZEGÓŁY

Firma sprzątająca warszawa

Adres siedziby:

WM Project +

ul. Żeglugi Wiślanej 7/45
03-043 Warszawa

Telefon: +48 512 572 533
+48 660 765 330

kontakt@all-clean.pl